Pocitadlo.sk< návrat zpět

Taxi fórum


Téma: Jazdne

Zaslal/a 25.7.2016 12:23

Ževraj jazdne 5,50€ vo vevetaxi to platí len u pár vodičov . Konkretne Ladislav Babic si učtuje podla svojich predstáv a neviem o pripade že by to bolo menej ako 7€. Cez dispečing sa uistite že pre vás nepríde on.


#013196
avatar
No bohužiaľ taxislužby typu Easy taxi, Veve taxi sú založené na podvode... A ako sa hovorí, vrana k vrane sadá...(taxislužba, a ich vodiči) Tak,čo sa čudujete, že vás takýto drožkár odrbal. Jednoduchý recept.... Jednoducho takéto taxislužby nepoužívajte.
A ešte jedna rada pre zákazníkov... Ak máte pocit, že cena za jazdu bola vysoká, a išli ste s normálnou taxislužbou na tel.objednávku, nevaďte sa s taxikárom,požiadajte o blok z taxametra (je vám ho povinný vydať vždy)nech tam vyznačí odkiaľ, kam ste išli ( trvajte na tom, aby tam boli údané ulice, nie napr. Mesto smer letisko), a obráťte sa na taxislužbu, u ktorej ste auto objednával. Upozorňujem, že pri reklamácii treba mať vždy potvrdenie z taxametra, bez potvrdenia je to tvrdenie proti tvrdeniu. A garantujem vám, že každá normálna taxislužba sa vašou reklamáciou bude zaoberať.
#013201
avatar
Čo je akože normálna taxislužba. Taxi za 50 centov? To je normálne?
#013202
avatar
Neni normálne ani 0,50 centov ale ani dlhoročná voľna tvorba cien Alaaa Hlavná stanica alebo Nivy a duplo ojeb letisko alebo drevaci všade na Hviezdoslavovom namesti, tak isto easy odrb alebo veve. Hopin nieje taxi služba presne ako Uber alebo lift tago jediný rozdiel, s linciov alebo bez. Žijeme v štáte plnom odrbu a ojebavania, čomu sa tu dá čudovať?
#013203
avatar
5 5